.www.efs.com.tr...www.efsyayingrubu.com...
Laminart Dergisi...Since 1999

Laminart Dergisi LOGO

Editörden

Editörden

 

Her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni kazanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan ve gündemi yakından takip eden sektörün lideri derginiz LAMİNArT yine dopdolu !

Sektörümüzle ilgili en son haberler, etkinlikler ve yenilikleri sayfalarımızda izleyebilirsiniz.

Ağaç bazlı panel sektöründe Türkiye’ye ilkleri kazandıran, Türkiye’nin ve dünyanın üretici gücü Kastamonu Entegre’nin kuruluşunun 50. Yılında Kastamonu Entegre CEO’su Sayın Haluk Yıldız ile gerçekleştirdiğimiz röportajı sizlerle paylaşıyoruz.

Orman ürünleri ve mobilya sektörünün uluslar arası platformda en önemli fuarlarından Interzum ve Orman ürünleri ve mobilya sektöründe kullanılan makine ve ekipmanların sergilendiği sektörün en güçlü fuarlarından Ligna, mayıs ayında Almanya’da gerçekleşti. Katılımcı firmalarımız, ürün kalitesi, ürün çeşitliliği ve tecrübeleri ile, dünya pazarlarında her zaman var olduğumuzu ve gücümüzü açıkça gösteriyorlardı. Katılımcılarımızı ülkemizi başarıyla temsil etmelerinden dolayı tebrik ediyoruz. E.F.S. YAYIN GRUBU olarak katıldığımız Interzum ve Ligna fuarlarında sektörümüzün güçlü temsilcisi dergilerimizi, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçilerle buluşturduk. Ülkemizden katılan firmalarla, yabancı firmalarla, yabancı firmaların Türk temsilcileriyle ve Türkiye’den fuara gelen ziyaretçilerle bol bol görüşme fırsatı yakaladık. Birebir yaptığımız görüşmeler sonucunda dergilerimizin gördüğü ilgi ve beğeni yayın grubumuz ve sektörümüz adına bizleri gururlandırdı. Interzum ve Ligna Fuarlarına ilişkin değerlendirmeleri fotoğraflarla birlikte detaylı bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Kültür & sanat sayfaları, sektörden son haberler, ilgi çekici röportajlar ile LAMİNArT, yine güncel, yine dopdolu !

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle …

 • LAMİNArT

 • İMTİYAZ SAHİBİ ve SORUMLU YAZI YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

  Editör: Funda Şeker Sölemez

  Funda Şeker Sölemez

 • GENEL YÖNETMEN

  Erkan Sölemez

  Erkan Sölemez

 • YAPIM & TASARIM UYGULAMA

  EFS Reklam Mimarlık

  E.F.S. REKLAM

 • BASKI

  Şan Ofset

 • YÖNETİM

  E.F.S. YAYIN GRUBU Eski karakol Sokak No:14 D.13 Kızıltoprak Kadıköy İSTANBUL

 • YIL:21 Haziran-Temmuz 2019
 • Sayı:122 
 • 2 Ayda Bİr Yayınlanır