.www.efs.com.tr...www.efsyayingrubu.com...
Laminart Dergisi...Since 1999

Laminart Dergisi LOGO

Editörden

Editörden

 

Her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni kazanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan ve gündemi yakından takip eden sektörün lideri derginiz LAMİNArT yine dopdolu !

Tüyap Intermob ve Woodtech Ağaç İşleme Makineleri Fuarı özel sayımızda fuara katılan sektörümüzün değerli temsilcilerine son gelişmeleri, fuarda sergileyecekleri yeni ürünlerini, fuardan beklentilerini, sektöre dair değerlendirmeleri sorduk. “Fuar özel röportaj” sayfalarımızda güncel değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Dünyadan haberler bölümümüzde sektörümüzle ilgili en son haberler, etkinlikler ve yenilikler yer alıyor.

13-19 Ocak 2020 tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek olan imm cologne Fuarı’nın Avrupa basın konferansı 25-26 Eylül 2019’da Atina’da gerçekleşti. Prof. Dr. Martin Paul Fritze, Jan Kurt ve Matthias Pollmann’ın konuşmacı olduğu Avrupa basın konferansı ve İspanyol tasarım ekibi MUT’un “Das Haus 2020” vizyonunu sunduğu tasarımcılar kahvaltısında Avrupa ülkelerinden 60 civarında basın mensubu bir araya geldi. Organizasyona E.F.S.Yayın Grubu olarak ülkemiz adına temsilci olarak katıldık. Fuara ilişkin tüm detayları sayfalarımızda izleyebilirsiniz.

Ahşap kompozit, doğal ahşap dokulu akrilik yüzeyli kapılar, doğal ahşap kaplamalı, lake, laminat, melamin kaplı kapılar, panel, monoblok kapılar... Yüksek teknoloji ürünü makine ve ekipman ile yüksek performanslı üretim ve kaliteli ürünler, zengin çeşit, zarif, şık tasarımlarıyla mekanlara estetik katıyor. Kapı, kapı paneli, kasa pervaz üreticilerinin yer aldığı dosyamızda kapı pazarında yeni teknolojiler, son gelişmeler ve sektörün geniş bir panoramasıyla sizleri baş başa bırakıyoruz. Kapınız hep güzelliklere açılsın...

Yemek odasından yatak odasına, salondan çocuk odasına, mutfaktan banyoya, ofise en yeni koleksiyonları ile zengin bir “MOBİLYA” dosyasını sizlerle paylaşıyoruz. Kültür & sanat sayfaları, projeler, araştırmalar, sektörden son haberler, ilgi çekici röportajlar ile LAMİNArT, yine güncel, yine dopdolu ! Türkiye’de konusunda tek ve lider LAMİNArT derginiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

E.F.S. Yayın Grubu olarak sektörümüzün güçlü temsilcisi LAMİNArT, AĞAÇ MAKİNELERİ, ve MUTFAK BANYO SERAMİK dergilerimiz ile Tüyap Woodtech Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob Fuarında okurlarımızla birlikte olacağız. Fuara ilişkin izlenimleri ve objektifimizden yansıyan görüntüleri gelecek sayımızda sizlere aktaracağız.

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle …

 • LAMİNArT

 • İMTİYAZ SAHİBİ ve SORUMLU YAZI YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

  Editör: Funda Şeker Sölemez

  Funda Şeker Sölemez

 • GENEL YÖNETMEN

  Erkan Sölemez

  Erkan Sölemez

 • YAPIM & TASARIM UYGULAMA

  EFS Reklam Mimarlık

  E.F.S. REKLAM

 • BASKI

  Şan Ofset

 • YÖNETİM

  E.F.S. YAYIN GRUBU Eski karakol Sokak No:14 D.13 Kızıltoprak Kadıköy İSTANBUL

 • YIL:21 Ekim-Kasım 2019
 • Sayı:124 
 • 2 Ayda Bİr Yayınlanır